Skip to main content

Soutěž o 2 vouchery v hodnotě á 1000,- Kč na sobotní brunch v Pohostinci Karlín

Konec soutěže
Celková cena výher
2000
Počet výherců
2
Výhru máme z: Pohostinec Karlín
karlin@pohostinec.cz

Pražský Pohostinec Karlín pravidelně servíruje speciální rodinné brunche. Neomezené pohoštění s kvalitním proseccem si můžete vychutnat každou sobotu. Vaše děti zde ocení dětský koutek a vy si budete moci v klidu užít sobotní pohodu. Nyní si můžete zasoutěžit o 2 vouchery pro dvě osoby a užít si tak dokonalý sobotní odpočinek.

 

Pokud milujete sdílení jídla s přáteli či rodinou, brunche v Pohostinci Karlín jsou pro vás jako dělané. V rodinné atmosféře pro vás bude připraven neomezený salátový, předkrmový a dezertový bar a ochotná obsluha vám naservíruje hned dva hlavní chody – rybí a masový. V ceně brunche je i kvalitní prosecco a domácí limonády. Na svůj dětský bufet se můžou těšit také malí jedlíci do 6 let, kteří mají vstup zdarma. Čekat na ně bude i plně vybavený dětský koutek. Na víkend oslav svatého Martina se v rámci menu bude servírovat skvělá svatomartinská husa.

 

Standardní cena sobotního brunche pro jednu osobu činí 490 Kč. Děti od 6 do 12 let mají na brunch 50 % slevu. Právě si však můžete vysoutěžit voucher pro dvě dospělé osoby a zajít si pochutnat na sobotní brunch ve vámi zvoleném termínu.

 

Soutěžní otázka - Pohostinec Karlín kromě skvělých brunchů a vybraných pokrmů servíruje také steaky uznávaného plemene. Jak se toto plemeno nazývá?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Josefa S********, Litoměřice
Martin H*********, Domažlice

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.