Skip to main content

Soutěž o 2 WOODY vláčkodráhy osmičky s elektrickou mašinkou

Konec soutěže
Celková cena výher
1396
Počet výherců
2
Přejít na web

Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Dřevěná vláčkodráha ve tvaru osmičky je základním setem pro malé železničáře. Po složení má rozměry 100 x 50 cm. Obsahuje koleje, most, elektrickou mašinku, která umí i couvat, dva vagonky, auto, domečky, stromy, značky, postavičky. Celkem 40 kusů. Vagónky se za mašinku připojují pomocí magnetů. Sadu je možné postupně rozšiřovat a doplňovat o další komponenty, mašinky, mosty, depa a doplňky. Vláčkodráha je balena v praktickém kyblíku. Mašinka potřebuje pro svůj provoz baterii 1x AA, která není součástí. Není vhodná pro děti do 3 let.

Sadu je možné doplňovat o další komponenty jako mašinky, vagónky, depa, mosty, koleje, příslušenství.

Soutěžní otázka - Jak se jmenuje program, který zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Soňa M*******, Kralupy nad Vltavou
Libor K****, Pardubice

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.