Skip to main content

Soutěž o 2x SYNCARE Vánoční sadu proti akné pro mladé

Konec soutěže
Celková cena výher
1898
Počet výherců
2
Výhru máme z: FOLLY
poradime@folly.cz

Speciální vánoční sada pečující o mladou problematickou pleť s projevy akné. Sada obashuje Micelární čisticí pěnu, NICREAM krém, Černou čistící slupovací masku a navíc praktickou dárkovou kosmetickou tašku s plastickým logem SynCare.

Sada pro péči o pleť s projevy akné obsahuje:

Micelární čisticí pěna 150 ml - Jemná a šetrná čistící pěna s rozmarýnovým olejem.

Černá čistící slupovací maska 75ml - Maska s aktivním uhlím čistící do hloubky smíšenou a mastnou pleť i s projevy akné.  Maska obsahuje jako hlavní čisticí složku rostlinné uhlí, které je vyráběno z bambusového dřeva. Maska doslova „vysává“ nečistoty nejen z povrchu kůže, ale také černé zbytky znečištěného oxidovaného mazu z komedonů, které jsou známy jako černé tečky v otevřených komedonech. Díky tomu, že maska tuhne postupně, prodlužuje se čas, po který aktivní uhlí působí. Čisticí účinek se tak zvyšuje až stonásobně. Maska navíc díky extraktu zeleného čaje pokožku nedráždí, ale zklidňuje a zjemňuje ji.

Nicream 75ml - Unikátní krém Nicream je určený především pro denní péči o velmi citlivou pleť, ale je vhodný i pro pokožku dětí nebo pro zralou pleť. Nicream je unikátní aktivní emulzí, jejíž účinná látka proniká hluboko do pokožky bez nežádoucího efektu návyku. Zázvorový extrakt v CO2 bohatý na fytogingeroly spolu s přírodním bisabololem mají výborné zklidňujicí a protizánětlivé vlastnosti. Vaše pleť bude jemná, zářící a svěží. Přípravek obsahuje kombinaci UVA + UVB filtru a je vhodný pro denní ochranu a večerní výživnou péči.

V sadě jsou výrobky v klasickém spotřebitelském balení a objemy nejsou nijak zmenšeny. V ceně sady je dárková taška se zipem. 

Soutěžní otázka - Jaká jsou křestní jména zakladatelů eshopu Folly.cz?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
SYNCARE Vánoční sada proti akné pro mladé

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.