Skip to main content

Soutěž o 3 pětidílné minisérie Černobyl na Blu-ray

Konec soutěže
Celková cena výher
2097
Počet výherců
3
Výhru máme z: Magic box
prochazkova@magicbox.cz

Pětidílná minisérie HBO® Černobyl rekonstruuje příběh jedné z nejhorších katastrof v historii způsobených člověkem. V roce 1986 otřásla jadernou elektrárnou v Černobylu na Ukrajině mohutná exploze, která uvolnila nebezpečné radioaktivní látky nejen na ukrajinském, běloruském a ruském území tehdejšího Sovětského svazu, ale také do oblastí Skandinávie a západní Evropy. Od prvního momentu výbuchu, následujícího zmatku, mrtvých v nadcházejících dnech, týdnech a měsících, seriál Černobyl proti sobě staví příběhy statečnosti a obětavosti a šokující netečnost vlády, která se snaží vše zlehčovat a především se zbavit viny. Hereckému obsazení vévodí Jared Harris, Stellan Skarsgård a Emily Watson.
Hrají: Jared Harris, Stellan Skarsgård, Emily Watson, Jessie Buckley, Paul Ritter, Adam Nagaitis, Robert Emms, Sam Troughton, Con O'Neill, Adrian Rawlins, Alan Williams, David Dencik, Barry Keoghan, Karl Davies, Michael Socha, Ralph Ineson, Mark Lewis Jones, Fares Fares, Michael McElhatton, Alex Ferns, Donald Sumpter, Adam Lundgren
Režie: Johan Renck
Kamera: Jakob Ihre
Hudba: Hildur Guðnadóttir
Scénář: Craig Mazin
Produkce: Sanne Wohlenberg

Soutěžní otázka - V jakém filmu s hity skupiny ABBA si zahrál Stellan Skarsgård, který je jednou z hlavních postav seriálu Černobyl?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Dominik K*****, Neratovice
Šimon V*******, Kopřivnice
Antonie H*******, Česká Lípa

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.