Skip to main content

Soutěž o 5 aroma difuzérů "Mistička" světlá

Konec soutěže
Celková cena výher
4445
Počet výherců
5
Výhru máme z: Alchymystique
info@alchymystique.cz

Provoňte svůj domov a užívejte si účinky esenciálních olejů. Tento ultrazvukový difuzér kombinuje účinky zvlhčování vzduchu, aromaterapie a příjemného světla. Je jen na vás, zda si vyberete ze 7 variant příjemného světelného podbarvení nebo barevné ladění vypnete. Difuzér pomocí ultrazvuku rozkládá esenciální oleje a vodu ve velmi jemnou studenou vodní páru a uvolňuje do vzduchu aktivní složky obsažené v olejích. Rozptylování esenciálních olejů pomocí ultrazvuku bez zahřívání je k nim velmi šetrné a ony si tak zachovávají všechny vlastnosti, důležité pro jejich aktivní účinek v ovzduší. Můžete si dopřát přírodní aromaterapii, která navozuje ztišující, uklidňující atmosféru a navíc hydratuje vaši pokožku.

Nádobka má objem 300 ml. Můžete zvolit délku provozu difuzéru (1, 3, a 6H) nebo kontinuální rozprašování páry (výkon přístroje je až 16 hodin). Nemusíte se bát, pokud difuzér zapomenete vypnout. V případě nedostatku vody se přístroj automaticky vypne. Také lze zvolit ze dvou možností výkonu (vyšší a nižší objem páry). 

Difuzér je vhodný pro každodenní použití, ať už doma nebo třeba v kanceláři, nebo kdekoliv si přejete provonět celý prostor a dopřát si blahodárné účinky esenciálních olejů.

Barva: světlá imitace dřeva

Rozměry přístroje jsou 181 mm x 181 mm x 135 mm

Soutěžní otázka - Po kolika hodinách nepřetržitého provozu (při maximálním naplnění) se difuzér automaticky vypne?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Magdaléna F****, Kroměříž
Terezie D*********, Děčín
Miloslav M******, Mladá Boleslav
Jaroslav B*****, Nový Bor
Oldřich K****,

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.