Skip to main content

Soutěž o 5 balíčků kosmetiky Saloos

Konec soutěže
Celková cena výher
2600
Počet výherců
5
Přejít na web

 

Zasoutěžte si o balíček aromaterapeutické biokosmetiky Saloos, která vyrábí přírodní produkty pro krásu, harmonii těla a duše už více jak 25 let. V balíčku najdete suchý olej 100% Squalane. Vypadá jako olej, má vlastnosti jako olej, ale není to klasický olej. Je to olej, který není mastný. Rychle a dobře se vstřebává a zanechává pleť saténově jemnou a hebkou. Uzamyká v pleti vlhkost, dodává ji hydrataci a napomáhá ke zlepšení jejího přirozeného vzhledu. Zvyšuje pružnost pokožky a pomáhá snižovat výskyt vrásek. Skvěle se hodí pro péči o pokožku v každém věku, včetně mladé a problematické. Používá se na vyčištěnou, mírně navlhčenou pleť místo krému nebo jako podkladové sérum.
Koupelový olej Eukalypt-Tymián díky obsahu rostlinných olejů, bio sezamového, bio slunečnicového a mandlového, šetrně myje a zároveň zvláčňuje pokožku bez vysušení a nadměrného odmaštění. Esenciální oleje eukalypt a tymián mírní bolest hlavy a ulevují při rýmě a nachlazení.
Extrakt z grepového jadérka je přírodní doplněk stravy se širokým spektrem použití. Kromě bioflavonoidů, známých svými antiseptickými, antibakteriálními a dezinfekčními účinky, obsahuje nepostradatelné vitamíny C a B. Je určen k vnitřnímu i vnějšímu použití. Vhodný je při nachlazení, při oslabené imunitě, na opary, kožní potíže, potížích s dásněmi, pro čištění pleti a podobně.

Soutěžní otázka - Kde se vyrábí kosmetika Saloos?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Bedřich J*******, Jičín
Miroslav B****, Bruntál
Eva J******, Pardubice
Sára P*****, Varnsdorf
Leona B*******, Humpolec

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.