Skip to main content

Soutěž o 5 svačinových boxů od Mlékárny Val. Meziříčí

Konec soutěže
Celková cena výher
250
Počet výherců
5
Zámecká 57, Krásno nad Bečvou
mlekarna@vm.inext.cz

Důležitou roli v dětském jídelníčku hrají zdravé a lahodné svačinky, které nejen že zahánějí hlad, ale dodávají také dětem nezbytnou energií a dítě se během vyučování a odpoledne pak u různých mimoškolních aktivit necítí unavené. Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí lahodné jogurty i kefíry vhodné na dopolední i odpolední svačinku.

 

Novinkou je Smetanový jogurt PREMIUM čokoládový s jahodami, višněmi a meruňkami a Smetanové jogurty z Valašska. Smetanové jogurty jsou specifické hustou a jemnou konzistencí. Jsou vyrobeny z kvalitního českého mléka a jejich typickým znakem je ovocná příchuť na dně kelímku. Jogurtová složka obsahuje pouze smetanu a živé jogurtové bakterie, což dodává jogurtu na kvalitě. Nová řada Smetanové jogurty PREMIUM čokoládový vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí s jahodami, višněmi nebo meruňkami a obsahuje, stejně jako ostatní ochucené smetanové jogurty, 8% tuku. Smetanové jogurty z Valašska vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí také bílé s obsahem 10 % tuku.

 

Mlékárna dále vyrábí nízkotučná kefírová mléka, která obsahují probiotické kultury - Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacteria, Streptococcus Thermophilus. Jsou vhodná pro všechny věkové kategorie. Kefírové mléko nízkotučné se dobře hodí po celý rok nejen k osvěžení, ale také do studené kuchyně.

 

Praktické boxy na svačinu vašim dětem zajistí, že budou mít svůj denní přísun vitamínů a minerálů stále na dosah.

Soutěžní otázka - Kde se vyrábí Valašská kyška?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Marcel H***, Rokycany
Zdeňka P********, Uherský Brod
Miroslav Ř*********, Ostrov
Vlastimil T****, Blansko
Hedvika P********, Trutnov

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.