Skip to main content

Soutěž o 9 stolních her Picasso

Konec soutěže
Celková cena výher
4041
Počet výherců
9
Výhru máme z: EFKO
Dolní 347, Nové Veselí
info@efko.cz

V této hře se jistě stanete autorem spousty uměleckých děl vhodných pro soukromou galerii! Pomocí geometrických tvarů se snažíte znázornit předmět z kartičky tak, aby je protihráči identifikovali. Čím méně pomůcek použijete, tím jste úspěšnější.

 

Zábavná hru pro celou rodinu a přátele. Hra je určena dětem od osmi let. Vytvořena byla ve spolupráci s dánským tvůrcem her Martinem N. Andersenem. Hra je velmi jednoduchá. Hráč se snaží za pomocí pevných geometrických tvarů, dřevěných tyček a provázku znázornit předmět nebo věc z vylosované kartičky. Protihráč pak tento výtvor identifikuje. Díky definovaným geometrickým tvarům tak vznikají výtvory podobné kubistickým obrazům slavného malíře Pabla Picassa. Hráči musí zapojit svoji fantazii. Pravidlem je, že čím méně tvarů hráč použije, tím více bodů získává. Přesně jako minimalistický Picasso. Hra podporuje obrazotvornost, fantazii, logické uvažovaní, sociální empatii. Zároveň je to typ „party“ hry, při které se všichni hráči skvěle pobaví. Hra je výborná v tom, že ji plnohodnotně může hrát osmileté dítě s dospělým.

Soutěžní otázka - Jak se jmenuje Nadace u jejíhož zrodu společnost efko stála a z každé stavebnice ROTO na ni odchází procentuální část zisku?
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
Stolní hra Picasso

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.