Skip to main content

Soutež o balíček pro pohodový vánoční úklid se zelenou žabičkou Frosch

Konec soutěže
Celková cena výher
400
Počet výherců
1
Přejít na web

Vánoční úklid je neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Nezbytnou povinností, které se nelze vyhnout, a kterou si snažíme co nejvíce usnadnit a urychlit. V ušetřeném čase si poté můžeme dopřát svou oblíbenou kávu, nebo se s ratolestmi podívat na pohádku. Jak si tedy co nejvíce zkrátit dobu strávenou úklidem? Pohádkový princ vám bohužel na pomoc nepřijde. Spolehněte se ale místo toho na zelenou žabičku, symbol ekologických čisticích prostředků značky Frosch. Účinná síla těchto produktů vychází z obsažených přírodních složek jako je citrón, ocet či soda, a těm důvěřovaly již naše babičky. S jejich pomocí se snadno zbavíte vodního kamene, mastnoty i odolných nečistot a navíc krásně provoníte každou místnost svého domova. Pro dokonalé navození vánoční atmosféry použijte na závěr bytový parfém Frosch Oase Pomerančový háj. Dopřejte si pohodové Vánoce bez námahy a zbytečné chemie.

V každé lahvi produktu Frosch objevíte prověřené receptury našich babiček. Například vodní kámen účinně odstraníte s Frosch Univerzálním octovým čističem anebo Frosch Čističem vodního kamene s malinovým octem, který nejen že krásně voní, ale navíc se snadno aplikuje díky rozstřikovači. Silných vápenných usazenin v rychlovarné konvici a na vodovodní baterii se snadno zbavíte působením přírodního ovocného octa obsaženém v Octovém odvápňovači Frosch V každé lahvi produktu Frosch objevíte prověřené receptury našich babiček. Například vodní kámen účinně odstraníte s Frosch Univerzálním octovým čističem anebo Frosch Čističem vodního kamene s malinovým octem, který nejen že krásně voní, ale navíc se snadno aplikuje díky rozstřikovači. Silných vápenných usazenin v rychlovarné konvici a na vodovodní baterii se snadno zbavíte působením přírodního ovocného octa obsaženém v Octovém odvápňovači Frosch

Soutěžní otázka - Ve kterém roce se nově vytvořená značka FROSCH stala malým, zeleným průkopníkem na poli čistících výrobků přátelských k životnímu prostředí.
Nyní stačí jen vybrat správnou odpověď a vyplnit soutěžní formulář.

Tato soutěž již skončila

Výherci
balíček pro pohodový vánoční úklid se zelenou žabičkou Frosch

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.